instalacja kamer do monitoringu
17 Stycznia 90, 64-100 Leszno tel. 721 742 697

Serwis i prace dodatkowe

Z myślą o indywidualnych potrzebach klientów oferujemy Państwu pomoc konserwacyjno-serwisową. Po otrzymaniu zgłoszenia wspólnie z klientem ustalamy czas oczekiwania na udzielenie pomocy serwisowej oraz określamy szacunkowy koszt usługi i sposób działania.

Klienci mogą również skorzystać z udogodnień jak 48 godziny czas reakcji na zgłoszenie w przypadku podpisanej umowy serwisowej. Koszty usługi serwisowej przy umowie ustalane są indywidualnie w zależności od częstotliwości i złożoności prac.

Poniżej przedstawiamy Państwu podstawowy cennik naszych usług serwisowych – nie stanowiący oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego:

Przegląd i konserwacja systemu - 150-250 zł netto

Wymiana baterii w czujkach i sprawdzenie systemu po usłudze serwisowej – 150 zł netto + koszt baterii 10 zł netto/szt

Wymiana akumulatorów i sprawdzenie systemu po usłudze serwisowej – 150 zł netto + koszt akumulatora 80-150 zł netto/szt

W przypadku kiedy nie można jednoznacznie określić kosztów usługi serwisowej, koszt usługi liczony jest za każdą rozpoczętą godzinę pracy serwisanta według stawki 50-100 zł netto/roboczogodzinę/osobę (w zależności od złożoności prac) + ewentualne koszty wymiany urządzeń.

Czas dojazdu stanowi rozpoczęty koszt roboczogodziny.

Wszelkie prace dodatkowe odbywają się na podstawie osobnego zlecenia i odrębnej wyceny uprzednio zatwierdzonej przez Zamawiającego.

Ogólne Warunki UmowneOgólne Warunki Umowne
obowiązujące w przedsiębiorstwie CERBER ALARMY


KONCESJA MISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH
koncesja ministra spraw wewnwtrznych
W przystępenej cenie
Profesjonalnie


kamery do monitoringu
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki [X]