instalacja kamer do monitoringu
17 Stycznia 90, 64-100 Leszno tel. 721 742 697

System sygnalizacji pożaru

SSP – System Sygnalizacji Pożaru:Systemy w pełni autonomiczne, jak i również skonfigurowane z systemami alarmowymi zapewniają bardzo szybkie wykrycie zagrożenia pożarem oraz zabójczym tlenkiem węgla. Wczesne wykrycie zagrożenia pozwala na ugaszenie pożaru w zarodku oraz niezależne od człowieka przesłanie sygnału do Państwowej Straży Pożarnej co niejednokrotnie pozwoliło uratować życie ludzkie i jego mienie.

SYSTEM ODDYMIANIA:Montaż automatycznych klap dymowych lub okien uchylanych w obiektach pozwala na bezpieczną ewakuację osób z płonącego obiektu. W czasie pożaru otwarte klapy dymowe umożliwiają wydostawanie się trujących związków chemicznych na zewnątrz budynku - co w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko zatrucia groźnymi substancjami.

OŚWIETLENIE AWARYJNE -EWAKUACYJNE:Oświetlenie awaryjne jest wymaganym i niezbędnym elementem w budynkach wielorodzinnych jak i użyteczności publicznej . Oświetlenie pomaga w przeprowadzeniu sprawnej ewakuacji budynków, w których wyłączono prąd na czas akcji ratowniczo gaśniczej PSP.


bezpieczeństwo
Twojej rodziny
profesjonalne systemy
sygnalizacji pożaru


kamery do monitoringu
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki [X]